ENERGIA EMOCJI

Jak często zdarza Ci się, że czujesz gęstą energię w jakimś pomieszczeniu? Robi się duszno, nieprzyjemnie, chce się wyjść z tego miejsca.

Otóż gdy zalega w kimś dużo emocji i są one silne, ten ktoś emanuje tak silną energią, że potrafi naładować przestrzeń wokół siebie.

Może się to wydawać dziwne, ale pomyśl, miałeś kiedyś sytuację, w której ktoś stworzył okoliczności, w których czułeś się źle, niedobrze, chciałeś jak najszybciej opuścić to miejsce? Zaczeło robić się duszno i ciężko

Często dzieje się tak, w trakcie kłótni, im silniejsza, tym bardziej destruktywna.

Nie ma co nikogo winić, nie w tym rzecz, ale jeśli znajdziesz się w takim miejscu i czasie i czujesz, że tego już za wiele, to nie dźwigaj tej energii, nie wciągaj się w nią, wyjdź na dwór i wyobraź sobie, że ta energia wychodzi razem z Tobą, że akceptujesz ją i pozwalasz jej odejść, wypuszczasz, bądź przy tym w chwili obecnej.

Nie siedź w tej energii, bo to najgorsze co możesz zrobić, no chyba że, czujesz, że Cię to nie dotyka.

Wybaczcie, że ostatnio mało do Was piszę, ale mam bardzo intensywny okres, dużo pracy i ciągle te ekrany. Potrzebuje trochę odpoczynku psychicznego. Ale cieszę się, że idę w kierunku, w którym zawsze pragnąłem iść.

Chciałbym Wam też powiedzieć, że organizuje spotkanie online, w którym poruszę wiele ważnych tematów, trochę mnie to stresuje, ale myślę, że sobie poradzę 😂

Odbędzie się ono za tydzień, w niedzielę o 20.00. Dla zainteresowanych link do zapisu wrzucam poniżej.

Życzę Wam wszystkim, wspaniałego dnia!

Link do zapisu: https://odnajdzsiebie.subscribemenow.com

Similar Posts

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *