** NIE ZAMYKAJ TEJ STRONY - SPERSONALIZUJ SWOJE ZAMÓWIENIE PONIŻEJ**

Twoje zamówienie
jest kompletne w 50%

Gratulacje!! Jesteś na tej stronie, ponieważ dokonałeś świadomego wyboru. Jednak zanim kupisz wyzwanie, zatrzymaj się jeszcze na kilka minut i przeczytaj z uwagą dodatkową propozycję.

Gwarantuje Ci, że ta wiedza może odmienić życie.

Na początek zadam Ci pytanie:

Czy żyjesz w prawdzie i pełnej zgodzie ze sobą?

Pewnie zastanawiasz się, co dokładnie mam na myśli.

Chodzi o Twoje uczucia, a dokładniej o to, czy przed nimi uciekasz.

Każde Twoje uczucie jest prawdą o Tobie, jest właściwe i ma dla Ciebie informację, którą należy poznać. 

Natomiast jeśli czegoś nie chcesz czuć, to przed tym uciekasz i wpadasz w iluzję. 
To tak jakbyś uciekał sam przed sobą, przed prawdą o sobie samym.

Każdy Twój problem, który powstał w przeszłości, był po to, aby Twoja prawda Cię dogoniła, abyś poczuł to, przed czym uciekasz i to z czym nie chcesz się zmierzyć.

Opór, to energia, która wraca ze zdwojoną siłą, aż do skutku. Czasami kończy się to tragicznie. 

Dlatego moje pytanie, czy żyjesz w prawdzie? Czy potrafisz przeżywać swoje uczucia?

Gdy żyjesz w zgodzie ze swoim wnętrzem, czyli z tym, co czujesz, żyjesz także w zgodzie z całym wszechświatem i wszystkim, co Cię otacza. Wtedy wszystko zaczyna Ci sprzyjać i sprawia, że jesteś naprawdę wewnętrznie szczęśliwy.

Natomiast gdy wypierasz z siebie uczucia i walczysz z rzeczywistością, żyjesz w iluzji, która niszczy Twoje życie i tworzy coraz większe problemy, które mają wyciągnąć na wierzch Twoją prawdę.

Czy ma to dla Ciebie sens?

Ta wiedza może całkowicie odmienić Twoje życie, to jest naprawdę aż tak proste.

Dlaczego więc żyjemy w kłamstwie i iluzji, dlaczego ciągle uciekamy i walczymy?

Bo tak chcę system, dla którego jesteś pokarmem.

Człowiek nieszczęśliwy i tkwiący w iluzji, to człowiek, który ma pracować dla innych i przekazywać swoje nieszczęście z pokolenia na pokolenie, ma tkwić w tym od narodzin aż do śmierci, nigdy się nie obudzić i przekazać to wszystko swoim dzieciom.

Jeśli to czytasz, prawdopodobnie rozumiesz, że Ty możesz inaczej, możesz to zakończyć raz na zawsze i żyć w prawdzie, przerobić swoje uczucia, programy i traumy.

Stać się naprawdę wolnym i szczęśliwym człowiekiem, który żyje pełnią życia, który potrafi przeżyć nie tylko szczęście i radość, ale także smutek i załamanie, który nie ma roszczeń wobec życia, bo dokładnie wie, że życie potoczy się w najlepszy możliwy sposób, który wyznacza cele i osiąga je z łatwością, ponieważ nie ma sztywnych oczekiwań co do rezultatu.

Znajdujesz się na tej stronie nie bez powodu. Jeśli czytasz te słowa, to prawdopodobnie jesteś gotowy na głęboką wewnętrzną przemianę, na życie w prawdzie i wewnętrznym szczęściu, które nie jest zależne od okoliczności.

Dlatego mam dla Ciebie propozycję. Pomogę Ci głęboko zrozumieć cały ten proces i poprowadzę Cię przez 5 tygodni, w sposób który sprawi że sam dokładnie wszystko zrozumiesz i wprowadzisz w życie. 

W specjalnie przygotowanym programie szkoleniowym, przedstawię Ci narzędzia i wiedzę, które pomogą Ci w zmierzeniu się ze swoją prawdą i stworzeniu życia w którym naprawdę czujesz, że wszystko jest dokładnie tak jak ma być. 

Pokaże Ci wszystko, co musisz zrobić, aby uwolnić się od iluzji systemu i ograniczeń własnego umysłu.

Chcesz wiedzieć ile to kosztuje?

Na tej stronie, możesz kupić szkolenie o którym mowa za 199 zł.

Jednak to nie wszystko, w gratisie dostaniesz wyzwanie wdzięczności z bonusami i 2 dodatkowe szkolenia, które znajdziesz poniżej. Wartość detaliczna tego wszystkiego to 731 zł, więc cena jest naprawdę atrakcyjna.

Możesz także pominąć tę ofertę i kupić samo wyzwanie, wystarczy że klikniesz link na dole strony. 

Dlaczego miałbyś mi zaufać? Nie musisz, ale Twoje serce poczuło to, co miało poczuć, gdy czytałeś słowa wyżej. Wszyscy jesteśmy połączeni, a prawda zawsze pozostanie prawdą.

Co dokładnie dostaniesz?

5 Tygodniowe Szkolenie Śamoświadomości [Wartość 297 PLN]
10 Dniowe Wyzwanie Wdzięczności [Wartość 99 PLN]
BONUS Nieograniczona Moc Intencji [Wartość 97 PLN] 
BONUS Poznaj Tajniki Obfitości [Wartość 97 PLN] 
BONUS Moc Twoich Możliwości [Wartość 47 PLN] 
BONUS Medytacja Równoważąca Przepływ Energii [Wartość 47 PLN] 
BONUS 77 Afirmacji Na 77 Dni [Wartość 47 PLN]

wARTOŚĆ cAŁEGO PAKIETU TO: 731 pLN

dZIŚ MOŻESZ TO KUPIĆ ZA 199 PLN !!

Dlaczego daje ci dostęp w takiej cenie? Nie jest to jakiś gest miłosierdzia czy inna bajka. Prawda jest taka, że gdybym podał normalną cenę 731 zł, to nikt by nie kupił. Daje atrakcyjną cenę, ponieważ w ten sposób mogę zarobić na reklamy, utrzymanie firmy itp. Jednak nie sprzedaję Ci czegoś, co nie działa, daje Ci sprawdzoną i wytestowaną wiedzę, którą zdobywałem poprzez ból, doświadczenia i wiele życiowych wyzwań.
Wiem, że to działa, potwierdza to wdzięczność wielu moich klientów. 

Na ten pakiet dostajesz 60 dni gwarancji, testuj do woli.

2 SZKOLENIA W BONUSIE

2 SZKOLENIA W BONUSIE

WARTOŚĆ 97 PLN


Większość z nas nie wie, że codziennie wysyła tysiące intencji, które sieją chaos w głowie i w życiu, ponieważ wykluczają się wzajemnie.

W tym szkoleniu dowiesz się, jak w sposób świadomy programować swoje życie i nastawiać umysł, tak aby prowadził Cię najkrótszą i najlepszą drogą do określonego celu.

Poznasz dokładny mechanizm działania intencji i wykorzystasz jej nieograniczoną moc, do kreowania najpiękniejszej wersji swojego życia!

Dowiesz się również, co zrobić, aby intencja była silna i pełna wiary. Pozwoli Ci to manifestować swoje marzenia w nieosiągalnym dotąd tempie.

WARTOŚĆ 97 PLN

Lęk o pieniądze? Przekonania na temat bogactwa? A może ciągłe i nieustanne wydatki? Co z tego blokuje Twoją zdolność do tworzenia obfitości?

W tym szkoleniu poznasz tajniki tworzenia obfitości. Dowiesz się, co blokuje Cię przed przepływem pieniędzy i nauczysz się, w jaki sposób działać, aby Twoje decyzje przynosiły Ci maksymalną korzyść.

Udowodnię Ci, że wystarczy kilka prostych zmian, aby obfitość i spełnienie na stałe zagościły w Twoim życiu.

Pamiętaj, że obfitość to nie tylko pieniądze, to także pasja, miłość, radość, doświadczenia, podróże i przygody.

CO MOŻESZ ZYSKAĆ KUPUJĄC CAŁY PAKIET?

Poznasz najważniejsze zasady sterowania swoją energią i podświadomością. To klucz do sukcesu we wszystkim co robisz.  
Rozszerzy się Twoja percepcja i zdolność odczuwania energii otoczenia. Będziesz czuć energię innych ludzi, ich zamiary wobec Ciebie i stworzysz prawdziwe, piękne i owocne znajomości. 
Twój mózg zbuduje nowe połączenia, dzięki którym zdolności umysłowe podniosą się kilkukrotnie. Wzrośnie inteligencja, kreatywność, koncentracja, szybkość myślenia i zdolność analizy.
Nauczysz się przebywać w polu serca i zaczniesz podejmować decyzje, które dają Ci maksymalne szczęście i spełnienie, każdego dnia.
Prawdziwie pokochasz i zaakceptujesz siebie. Przestaniesz martwić się swoim wyglądem, brakiem umiejętności, czy czymkolwiek innym związanym z własnym ograniczeniem. 
Zbudujesz wspierające przekonania, które dodają odwagi, wiary w siebie, motywacji, koncentracji na celu i sprawiają, że Twój mózg automatycznie skupia się na rozwiązaniu, zamiast na ograniczeniu.
Uleczysz traumatyczne przeżycia, które często wywołują ciężkie emocje i wpędzają w przykre stany umysłu. 
Zdejmiesz blokady, które nie pozwalają być prawdziwym sobą. WYGRASZ ze strachem, złością, żalem, smutkiem, zwątpieniem, poczuciem winy i poczuciem gorszości. 
Poprawisz swoje zdrowie fizyczne i psychiczne (tłumione emocje generują napięcie, które odkłada się w ciele, powodując choroby i problemy psychiczne). Odkrycie i odpuszczenie tych uczuć, uwalnia napięcie z ciała, umysłu i zaczyna się proces regeneracji. 
Przeżyjesz niesamowitą przygodę do głębi swojego wnętrza, dzięki której odkryjesz własny potencjał i zaczniesz wykorzystywać go w najlepszy możliwy sposób, tak aby każdego dnia żyć w pełnej zgodzie ze sobą, w radości, miłości, wdzięczności i spełnieniu. 

Poznaj kilka opini na temat szkolenia:

Ta osoba nie chciała się ujawniać, ale pozwoliła umieścić screena 🙂

WYŁĄCZNIE NA TEJ STRONIE, MOŻESZ NABYĆ CAŁY PAKIET, KTÓRY pOZWOLI cI POZBYĆ SIĘ NEGATYWNYCH PRZEKONAŃ, OBNIŻYĆ POZIOM STRESU I KILKUKROTNIE PODNIEŚĆ JAKOŚĆ ŻYCIA.

Daję na to 60 Dni bezwarunkowej gwarancji.

GWARANTUJĘ, że jeśli weźmiesz tę wiedzę do serca, to rezultaty będą znacznie lepsze, niż możesz sobie wyobrazić.

wARTOŚĆ PAKIETU: 731 PLN

37 zł

199 zł

Starting Soon! Get Your Masterclass Access

Enter your email to save your place on the Masterclass

We process your personal data as stated in our Privacy Policy. You may withdraw your consent at any time by clicking the unsubscribe link at the bottom of any of our emails.

Close