LĘK PRZED ZMIANĄ

Masz czasami poczucie, że nic się w Twoim życiu nie dzieje? Ciągła monotonia, brak perspektyw, tzw. stara bida.

Dlaczego w tym tkwisz, skoro Ci to nie odpowiada? Dlaczego tego nie zmieniasz? Możesz znaleźć tysiąc powodów, dlaczego tego nie da się zmienić (bo za mało zarabiam, bo za bardzo lubię jeść, bo jestem chory), ale prawda jest taka, że się boisz, boisz się utracić stabilność, boisz się, że się nie uda, że zawiedziesz innych, że utracisz kontrolę, boisz się zmiany.

A więc jak z tym wygrać? W jaki sposób pokonać ten lęk? Jak zacząć spełniać swoje marzenia?

Powiem Ci coś, nie zawsze się wszystko udaje, czasami trzeba zbudować sukces na porażkach, ale tylko ten, kto podejmuje działanie i stawia czoła lękowi, odnosi sukces. Możesz dalej spędzać wolny czas przed telewizorem czy netflixem i narzekać na to, że nie masz pieniędzy, nie masz czasu, nie masz chęci. Albo wziąć się w garść i zacząć robić coś, co przybliża Cię do Twojej idealnej przyszłości. Nie zawsze będzie lekko, nie zawsze uda się od razu, ale tylko jeśli będziesz próbował, coś osiągniesz.

Nie ważne czy to dobry związek, sukces zawodowy, prosperująca firma, świetna sylwetka, czy rozwój duchowy, ważne, że to Twoje marzenie i do niego dążysz.

Kimkolwiek jesteś, życzę Ci sukcesów i siły w dążeniu do marzeń. 😉

A co Ty o tym myślisz? Zachęcam do komentowania.

Similar Posts

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *