OBFITOŚĆ

Czym dla Ciebie jest obfitość? Jak wiele kolorów ma twoje życie?

Często kojarzymy obfitość z pieniędzmi, z wartościami materialnymi itp. Jednak według mnie, obfitość wiąże się z czymś innym, wiąże się przede wszystkim z uwagą i z odczuwaniem.

Popatrz, jeśli żyjesz, ciągle zamyślony, ciągle gdzieś biegnąc, to jak szybko mija Ci dzień? Ile z niego pamiętasz? Ile jest w nim radości, szczęścia, spokoju? Tak bardzo jesteśmy pogrążeni w myślach, że nie doświadczamy życia, na swoje życzenie.

Obfitość to Twoje życie, wszystko, co masz na swojej drodze, zapach powietrza, skrzypienie śniegu, powiew wiatru, śpiew ptaków, doświadczenie relaksu, dotyk tkaniny, ulubiona piosenka.

Możesz mieć to w życiu, jeśli tylko chcesz, możesz skupiać się na tym, co Cię otacza, nawet pracując, rozważając itp. wystarczy się troszeczkę skupić i chcieć tego doświadczyć.

Dzięki temu zyskasz znacznie więcej spokoju i radości w Twoim życiu, pomyśl nad tym, daj sobie przestrzeń, żeby tego doświadczać.

Sprawdź, czy to ma sens, wpuść obfitość do swojego życia, wtedy będziesz bogaty, bogaty wewnętrznie.

Jak to zrobić? Po prostu bądź, czuj, smakuj, tańcz, rób cokolwiek, ale bądź przy tym obecny, czuj tę chwilę, zobaczysz, jak niesamowicie, życie może nabrać kolorów.

Życzę Ci wspaniałej obfitości w całym życiu

Similar Posts

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *