RADOŚĆ ŻYCIA

Każdy z nas kocha uczucie radości, lubimy się śmiać, lubimy się bawić, lubimy się spełniać i marzyć. Radość jest uczuciem pięknym, gdyż każdego czyni równym, nie osądza, nie ocenia, śmieje się z każdym i dzieli się sobą.

Jednak czy radość czegoś potrzebuje, aby się wyrazić? Czy potrzebuje określonej osoby, określonego miejsca, sytuacji i czas? Wielu z nas sądzi, że tak, że radość jest chwilowa, przelotna i nie czuje się jej bez powodu.

Jednak powiem Ci jedno, jeśli tak uważasz, to sam ją ograniczasz. Uważasz, że radość można czuć, tylko jeśli ktoś Cię rozbawi, jeśli stanie się coś super, jeśli uda Ci się coś, na co czekałeś. Myśląc w tych kategoriach, zamykasz to piękne uczucie w klatce i wypuszczasz tylko wtedy gdy nadarzy się taka i taka sytuacja.

Otóż radość, można czuć codziennie, temu uczuciu nie jest nic potrzebne, żadna okoliczność i żadna osoba. Mamy je w sobie cały czas, trzeba tylko to zrozumieć i pozwolić mu się wyrażać.

Radość jest silnie powiązana z wdzięcznością, skup się na tym, co Cię otacza, skup się na swoich zmysłach i odczuwaniu, a zobaczysz, że radość zacznie z Ciebie wychodzić każdego dnia, poznasz wtedy, czym jest obfitość, a Twoje życie znacznie się układać lepiej niż sobie wyobrażasz.

Życzę Ci ciągłej radość z życia 

Similar Posts

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *