Jak Stworzyć Nawyk, Który KAŻDEGO DNIA
Przestawia Umysł Na Pozytywne Emocje,
Przyciąga Do Życia Prawdziwą Obfitość,
Podnosi Poziom Energii I Sprawia,
Że Zaczynasz Tworzyć Piękne,
Pozytywne Życie.
 

CENA REGULARNA: 200 PLN

37 PLN

DZIĘKI TEMU WYZWANIU ZROZUMIESZ:

 • W jaki sposób ŚWIADOMIE wykorzystać emocje, aby kreować wymarzoną rzeczywistośćpodnosić poziom energii i każdego dnia żyć w pełnej harmonii umysłu z sercem.
 • Jak w prosty sposób wpływać na mózg aby zmieniać go dokładnie pod swoje potrzeby, tak aby pozytywne myśli i emocje, pojawiały się nawykowo.
 • Jak zmienić nastawienie do życia, na bardziej OTWARTE i ODWAŻNE, dzięki czemu pojawi się przestrzeń na nowe.
 • Jak zacząć przyciągać do swojego życia pozytywnych i otwartych ludzi, którzy myślą podobnie i dają przestrzeń do wzrostu.
 • Jak wyjść z poczucia braku, wejść w poczucie prawdziwej OBFITOŚCI i na stałe utrzymywać energię spełnienia, dostatku i możliwości.
 • Jak budować emocjonalne nawyki, które każdego dnia utrzymują radosne podejście, twórczą energię i podnoszą poziom życiowego spełnienia.
 • Jak zbudować przekonanie, że zasługujesz na szczęśliwe, piękne życie, wypełnione obfitością i wspaniałą energią.
 • Jak uwolnić się od ciągłego stresu i napięcia, zyskać równowagę emocjonalną i spokojny, szczęśliwy umysł.
 • Wszystko w formie nagrań video, dostępnych na wygodnej platformie.
 • 100% Praktycznej i konkretnej wiedzy, przekazanej w prosty sposób.
 • Bez wydawania pieniędzy na sprzęty, książki, e-booki, czy cokolwiek innego.
 • Bez skomplikowanych zagadnień i naukowego bełkotu.
 • Bez długich godzin nauki i mozolnych technik, wszystko proste i przyjemne.
Dodatkowo Pakiet 3 bonusów!!

Bonus 1

Standardowa cena: 47 zł

Jest to specjalne ćwiczenie, które polega na świadomym kierunkowaniu intencji, na energię, w której chcesz przebywać. Pomaga ustalić strategię reakcji na natrętne myśli i przykre emocje. Dzięki temu znacznie lepiej zrozumiesz siebie i rozwój Twojej świadomości przyśpieszy kilkukrotnie.

bonus 2

Standardowa cena: 47 zł

To jedyna w swoim rodzaju medytacja, która zrównoważy przepływ Twojej energii, nawet po bardzo stresującym dniu. Wykonana prawidłowo, potrafi podnieść poziom Twojej energii i uważności na cały dzień. Dzięki równowadze energetycznej nasze ciało staje się silniejsze i zdrowsze a umysł spokojniejszy. Bonusowo dostajesz ją w pliku do pobrania.

bonus 3

Standardowa cena: 47 zł

To przepiękne afirmacje, zaprojektowane w miłej dla oka oprawie graficznej. 
Dzięki nim, każdy dzień zaczniesz od wspaniałej i pozytywnej myśli. 

STANDARDOWA CENA PAKIETU: 200 PLN

TERAZ ZA CAŁY PAKIET ZAPŁACISZ 37 PLN

W 10 dni naucz się kontrolować energię emocji, tak aby przestawić umysł na wdzięczność i zbudować postrzeganie, które każdego dnia pomoże podnieść Twoje wibracje, doda Ci sił i zwiększy zadowolenie z życia.

PRZEKONAJ SIĘ SAM!!!

30 DNI BEZWARUNKOWEJ GWARANCJI 

TAK DOBRZE PRZECZYTAŁEŚ! Albo mój kurs ZROBI TO CO TUTAJ OBIECUJĘ i będziesz usatysfakcjonowany w 200% po 20 minutowym treningu dziennie, albo oddam Ci wszystko co do grosza, a Ty możesz ZATRZYMAĆ CAŁY KURS!

Taka propozycja jest fair, prawda?

DOWIEDZ SIĘ, CO MÓWIĄ NA TEN TEMAT INNI:

Potencjał wdzięczności

Wdzięczność to uczucie które, potrafi oświetlać duszę, jest to coś, co wyrywa nas z mroku, z cierpienia i dodaje światła w każdym człowieku. Dzięki niej możemy się dzielić sobąinspirować, mamy niesamowitą energię zmiany na lepsze, Siebie i Innych. Jest to po prostu uczucie, które niesie ze sobą świeżość i prawdę. Dlatego tak bardzo lubię z niej korzystać i uczyć na jej podstawie.

Wszystko, co osiągasz zależy od tego co czujesz

To właśnie przez emocje, podejmujemy bardzo wiele decyzji, a jak wiesz, decyzje tworzą Twoje życie. A więc jakość twojego życia, zależy od jakości Twoich emocji 😉

Uwierz mi, że gdyby towarzyszyły Ci w większości twórcze emocje, to Twoje życie wyglądałoby LEPIEJ niż to, o którym marzysz.

Świat to my

To my tworzymy świat, nasza energia i nasze emocje, możesz dalej siedzieć i narzekać na ludzi, okoliczności i na wszystko, co Cię otacza, albo możesz zmienić perspektywę i zacząć budować lepszy świat, wszystko zależy od Twojego podejścia do swoich emocji i do siebie.

Zaufaj mi, a ja pokaże Ci dokładnie, jak posługiwać się wdzięcznością, dodam Ci prawdziwej wiary w swoje znaczenie i w budowanie pozytywnej rzeczywistości. Uwierzysz, że możesz, zobaczysz Siebie w pozytywnej wersji i wszystko w Twoim życiu stanie się piękniejsze.

Kimkolwiek jesteś wiedz, że możesz świadome kreować piękne i szczęśliwe życie, wszystko masz już w sobie, wystarczy tylko, że przypomnisz sobie to, jak ogromną siłę posiadasz i jak wiele znaczysz.

Pokaże Ci, jak funkcjonuje mózg i jak w prosty sposób na niego wpływać, aby automatycznie budował nawyki, które dodają Ci energiiwspierają pozytywne myśli i budują pozytywne postrzeganie. Dzięki temu zaczniesz otaczać się tym, czego pragniesz i nawykowo, bez większego wysiłku, będziesz tworzyć najlepszą możliwą rzeczywistość. Nie potrzeba wiele, tak naprawdę masz już tą umiejętność, wystarczy tylko, że świadomie ją rozwiniesz, a ja Ci w tym pomogę.

Każdego dnia żyj w pełnej pozytywności

Nie ważne czy masz 20, czy 80 lat, jeśli zaczniesz w odpowiedni sposób, kierować swoją uwagę na określone emocje, to w Twoim mózgu wytworzą się nowe ścieżki myślowe i nawyki emocjonalne. Wystarczy już kilkanaście minut dziennie, aby zacząć fizycznie zmieniać swój mózg. I nie chodzi tu o walczenie ze starymi nawykami i odrzucanie emocji, chodzi o świadome budowanie nowych nawyków emocjonalnych, dzięki którym, całe postrzeganie rzeczywistości zmieni się tak bardzo, że NIE BĘDZIE w niej miejsca na ciągłe nerwy, stres, zwątpienie i negatywne myśli. Po prostu wszystko nabierze sensu.

Zbuduj nawyk wdzięczności

Dzięki wdzięczności zaczynamy budować nowy światopogląd, stajemy się bardziej uważni, pojawia się radośćszczęście, spełnienie, a nasz mózg zaczyna świecić się jak choinka, zalewany niesamowita ilością DopaminySerotoniny i innych hormonów szczęścia. To od wdzięczności zaczyna się zmiana Twoich nawyków, a co za tym idzie całego życia. Wdzięczność to również wiadomość dla podświadomości: „czuje się cudownie, niech moje życie wypełnia się tym, co kocham, niech zalewa mnie obfitość doznań i doświadczeń, zasługuję na wszystko, co najlepsze”

Wdzięczności wzmacnia Twoje pole energetyczne i przyciąga do życia obfitość.

Udowodniono, że nasze serce emituje pole elektromagnetyczne, które ma średnice 2,5 metra. To pole jest wypełnione tym, co czujesz i ma zdolność komunikacji z każdym innym sercem. Wiesz co to oznacza? Nie musisz nawet nic mówić, a wiele osób dokładnie poczuje to, co Ty czujesz.

Jeśli Twoje pole wypełnione jest złością, smutkiem, wstydem i innymi tego typu uczuciami, to emanujesz tym i ludzie to czują. Może to też budzić w nich podobne uczucia. Przyciągasz więc do swojego życia, więcej tego, co czujesz! Gdy Twoje pole wypełnia się wdzięcznością, ludzie zaczynają postrzegać Cię jako kogoś pozytywnego, pewnego siebie, szczerego, wartego uwagi i sami chcą budować z tobą relacje. Po prostu odbierają od Ciebie uczucia, których sami pragną. Dodatkowo polepsza się samopoczucie, a co za tym idzie poprawia się również zdrowie.

„Wyzwanie Wdzięczności” Jest Prostym W Obsłudze I Efektywnym Kursem Stworzonym „DLA KAŻDEGO

…Ale Jest Jeden Haczyk I Nie Piszę Go Małym Druczkiem

Te techniki nie są jakąś magiczną różdżką na każdy problem, to realna zmiana perspektywy i prawdziwe budowanie pozytywnego umysłu. To również zrozumienie Siebie i swojej prawdziwej mocy.

Żeby osiągnąć efekt… MUSISZ UŻYWAĆ TECHNIK, KTÓRYMI SIĘ Z TOBĄ PODZIELĘ!

Czyli musisz je wziąć i wprowadzić w praktykę – samo kupienie wyzwania ani posiadanie wiedzy nic nie załatwi! Lecz jeżeli wprowadzisz moją wiedzę w praktykę, to GWARANTUJĘ CI świetne efekty.

Choć rzeczywiście musisz się ruszyć i użyć tej wiedzy w praktyce, to będzie to MAKSYMALNIE kilkanaście minut dziennie.

Jenak jest to wszystko proste i przyjemne, gwarantuję Ci, że każde zadanie sprawi Ci radość i poprawi nastrój. Wiadomo, im więcej praktyki, tym lepszy efekt. Tylko od Ciebie zależy, ile czasu na to poświęcisz.

Otrzymaj cały pakiet szkoleń za jedyne 37 PLN !!!

Regulamin/Polityka Prywatności