TO NA CZYM SKUPIASZ UWAGĘ, ROŚNIE.

O co w tym tak właściwie chodzi? Niby proste stwierdzenie, niby zrozumiałe, ale czy na pewno?

Opowiem Ci to z innej perspektywy. Ty, ja i każdy z nas, jest obserwatorem, świadomością. Nie jesteś swoimi myślami, nie jesteś też swoimi emocjami. Jesteś czystą świadomością. O tym już pisałem.

Ta świadomość to taki generator niekończącej się energii. Nie wytłumaczę wam, skąd to się bierze, bo sam tego nie rozumiem, wiem tylko, że mamy ogromną moc.

Ta świadomość, skupiając swoją uwagę, na daną emocję, nadaje jej siły. To właśnie poprzez emocje wyrażamy świadomość.

A więc emocja, na którą kierujesz świadomość, rośnie. Jest to czysta, nieograniczona energia, która ma wielką moc sprawczą. I tutaj od Ciebie zależy, co wykreujesz, jak tworzysz. Jeśli skupiasz się tylko na ego, to tworzysz ego i to Twoje ego, będzie z tego powodu cierpieć. A Ty będziesz myśleć, że to Ty cierpisz. Bo naszej świadomości nic nie może skrzywdzić, można skrzywdzić tylko nasze ego.

Nie musisz tego rozumieć, ważne, aby zrozumieć, że trzeba to zrozumieć (wbrew pozorom to zdanie jest poprawne i ma sens)

Chodzi o to, że musimy pozbywać się swoich przekonań, traum, lęków, musimy je zrozumieć, bo jeśli do tego nie będziemy dążyć, to właśnie one będą kreować nasze życie. Gdy zrozumiesz swoją moc, Twoje życie stanie się niewyobrażalnie piękne.

Życzę Wam wszystkim, pełnego zrozumienia siebie

Similar Posts

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *