Poczekaj! Twoje zamówienie nie jest jeszcze kompletne.

Gratuluję!


Właśnie podjąłeś słuszną decyzję. Mój podstawowy kurs jest niesamowitym narzędziem zmiany postrzegania  i wniesie w Twoje życie wspaniałe doznania.  Ale zanim przejdziesz dalej i dokończysz zamówienie, mam dla Ciebie wyjątkową propozycję…” 

Badania udowadniają, że podświadomość w 95% kieruje życiem człowieka.

To taki magazyn, w którym zapisana jest każda sekunda Twojego życia. Każda myśl, uczucie, wydarzenie.

Podświadomość nawet w tym momencie podsuwa Ci myśli i uczucia, co przekłada się na decyzje i działania.

W skrócie oznacza to, że jeśli chcesz cokolwiek zmienić w swoim życiu, musisz zmienić to w podświadomości.

Istnieje pewien czynnik, który może z łatwością zmienić Twoją podświadomość i zaprogramować ją tak, aby wszystkie pragnienia zaczęły materializować się w Twoim życiu.

Odpowiednio ustawiona podświadomość wpłynie na Twoje myśli, uczucia, działania i decyzje, co przełoży się na niesamowicie szybkie efekty w spełnianiu życiowych celów i marzeń.

Cieszę się, że jesteś na tej stronie, ponieważ oznacza to, że szukasz sposobu na podniesienie jakości swojego życia... Jesteś na dobrej drodze!!

Dziś masz możliwość, podjąć decyzję, która zapoczątkuje szereg pozytywnych zmian w Twoim życiu.

Chcę Ci to jak najbardziej ułatwić, dlatego oferuję Ci bardzo dużą promocję, na kurs, który nauczy Cię, jak w szybki i prosty sposób zmieniać zapisy w swojej podświadomości i realnie wpłynąć na całe swoje życie.

Pamiętaj... To w podświadomości jest wszystko, czego się boisz i czego pragniesz, sztuką jest otworzyć odpowiednie drzwi...

Aby dać Ci jak największą wartość, dołączam 2 bonusowe szkolenia.

Oto co otrzymasz, jeśli skorzystasz z tej oferty:

"KURS PODŚWIADOMOŚCI"  (wartość 297 zł)

Wraz z wyjątkowymi BONUSAMI:

BONUS#1 Szkolenie: "Nieograniczona moc intencji" (wartość 97 zł)

BONUS#2 Szkolenie: "Poznaj tajniki obfitości" (wartość 97 zł)

BONUS#3 Dostęp do zamkniętej grupy na Facebooku. 

SZKOLENIA O ŁĄCZNEJ WARTOŚCI: 491 zł

JEDNORAZOWO ZA:

152 zł

60 DNI BEZWARUNKOWEJ GWARANCJI!


Pamiętaj, że inwestycja w Siebie, to najlepsza możliwa inwestycja. To Ty kreujesz swoją rzeczywistość! Podejmij decyzję najlepszą dla Twojej przyszłości.

Ta cena promocyjna obowiązuję tylko na tej stronie. Po opuszczeniu tej strony, kursy kupujesz w cenie standardowej! OFERTA JEST JEDNORAZOWA

cZEGO SIĘ NAUCZYSZ PODCZAS
KURSU PODŚWIADOMOŚCI?

Poznasz najważniejsze zasady sterowania swoją energią i podświadomością. To klucz do sukcesu we wszystkim co robisz.  
Zbudujesz wspierające przekonania, które dodają odwagi, wiary w siebie, motywacji, koncentracji na celu i sprawiają, że Twój mózg automatycznie skupia się na rozwiązaniu, zamiast na ograniczeniu.
Przeżyjesz niesamowitą przygodę do głębi swojego wnętrza, dzięki której odkryjesz własny potencjał i zaczniesz wykorzystywać go w najlepszy możliwy sposób, tak aby każdego dnia żyć w pełnej zgodzie ze sobą, w radości, miłości, wdzięczności i spełnieniu. 
Rozszerzy się Twoja percepcja i zdolność odczuwania energii otoczenia. Będziesz czuć energię innych ludzi, ich zamiary wobec Ciebie i stworzysz prawdziwe, piękne i owocne znajomości. 
Twój mózg zbuduje nowe połączenia, dzięki którym zdolności umysłowe podniosą się kilkukrotnie. Wzrośnie inteligencja, kreatywność, koncentracja, szybkość myślenia i zdolność analizy.
Poprawisz swoje zdrowie fizyczne i psychiczne (tłumione emocje generują napięcie, które odkłada się w ciele, powodując choroby i problemy psychiczne). Odkrycie i odpuszczenie tych uczuć, uwalnia napięcie z ciała, umysłu i zaczyna się proces regeneracji. 
Nauczysz się przebywać w polu serca i zaczniesz podejmować decyzje, które dają Ci maksymalne szczęście i spełnienie, każdego dnia.
Prawdziwie pokochasz i zaakceptujesz siebie. Przestaniesz martwić się swoim wyglądem, brakiem umiejętności, czy czymkolwiek innym związanym z własnym ograniczeniem. 
Uleczysz traumatyczne przeżycia, które często wywołują ciężkie emocje i wpędzają w przykre stany umysłu. 
Zdejmiesz blokady, które nie pozwalają być prawdziwym sobą. WYGRASZ ze strachem, złością, żalem, smutkiem, zwątpieniem, poczuciem winy i poczuciem gorszości. 

Poznaj kilka opini na temat KURSU:

Ta osoba nie chciała się ujawniać, ale pozwoliła umieścić screena 🙂

NA TEJ STRONIE, MOŻESZ KUPIĆ KURS, KTÓRY pOZWOLI cI POZBYĆ SIĘ NEGATYWNYCH PRZEKONAŃ, OBNIŻYĆ POZIOM STRESU I KILKUKROTNIE PODNIEŚĆ JAKOŚĆ ŻYCIA.

Daję na to 60 Dni bezwarunkowej gwarancji.

GWARANTUJĘ RÓWNIEŻ, że jeśli weźmiesz tę wiedzę do serca, to rezultaty będą znacznie lepsze, niż możesz sobie wyobrazić.

37 zł

199 zł

Starting Soon! Get Your Masterclass Access

Enter your email to save your place on the Masterclass

We process your personal data as stated in our Privacy Policy. You may withdraw your consent at any time by clicking the unsubscribe link at the bottom of any of our emails.

Close