Jak stworzyć nawyk, który KAŻDEGO DNIA
przestawia umysł na pozytywne emocje,
przyciąga do życia prawdziwą obfitość,
podnosi poziom energii i sprawia,
że zaczynasz tworzyć piękne,
pozytywne życie. 

REZULTATY GWARANTOWANE

CENA STANDARDOWA: 171 PLN

47 PLN


dZIĘKI TEMU WYZWANIU:

Dowiesz się, jak w prosty sposób korzystać z emocji, aby dodać sobie energii, zmotywować do działania i utrzymywać pozytywne podejście. 
Zbuduj prawdziwe,  głębokie relacje, odetnij się od osób toksycznych i przyciągnij pozytywnych, otwartych ludzi, którzy myślą podobnie i tworzą z Tobą symbiozę. 
Zrozumiesz w jaki sposób, zmienić nastawienie do życia na OTWARTE I ODWAŻNE. Pozwoli to wygrać ze strachem przed popełnieniem błędu i stworzy wiele okazji na spełnienie marzeń. 
Pamiętasz najlepszy dzień swojego życia? Udowodnię Ci, że takie dni możesz mieć praktycznie codziennie!
Dotrzesz w miejsce świadomości, w którym poczujesz głęboki sens swojego życia, wypełni Cię zrozumienie i siła, stworzysz silne wspomnienie, które doda sił w każdej ciężkiej chwili. 
Dowiesz się, w jaki sposób możesz Tworzyć nawyki emocjonalne, które będą automatycznie wywoływać pozytywne emocje w wielu sytuacjach. 
Nauczysz się w ciągu kilku sekund wchodzić w pole serca, dzięki czemu rozwiążesz każdy konflikt, w najlepszy możliwy sposób, bez gniewu i żalu. 
Poczujesz, że zasługujesz na szczęśliwe, piękne życie, po brzegi wypełnione obfitością, radością i wspaniałą energią. (zobacz opinie na dole)
Poczucie prawdziwej, bezgranicznej obfitości budujesz w swoim wnętrzu, pokażę Ci jak to wcielić w codzienność, aby każdego dnia czuć, że życie jest darem i można je przeżyć w cudowny sposób. 
Prosta technika przed snem, aby ten był głębszy i bardziej relaksujący. Dobry sen to zdrowy układ nerwowy i skuteczna regeneracja ciała. 
Doświadczysz wszystkiego na własnej skórze-cały kurs opiera się na doświadczaniu, aby wszystko głęboko zrozumieć i od razu wcielić w życie.  
Wszystko w formie nagrań dostępnych na każdym urządzeniu z dostępem do internetu. 
100% praktycznej i konkretnej wiedzy, przekazanej w prosty i naturalny sposób. 
Bez długich godzin nauki i mozolnych technik, wszystko opiera się na bezpośrednim doświadczaniu, aby zrozumienie przychodziło naturalnie. 
Całą resztę korzyści poznasz w trakcie wyzwania!

PAKIET BONUSÓW!!

Standardowa cena: 47 pLN

Jest to specjalne ćwiczenie, które polega na świadomym przekierowaniu intencji w energię spełnienia. Pozwala przyjąć postawę obronną przeciw natrętnym myślom i destruktywnym emocjom. Dzięki temu, znacznie lepiej zrozumiesz siebie, a rozwój Twojej świadomości przyśpieszy kilkukrotnie.

Standardowa cena: 27 pLN

Ta magiczna medytacja zrównoważy przepływ Twojej energii. Pozwoli osiągnąć harmonię i spokój nawet w bardzo stresujacym dniu. Równowaga energetyczna sprawia, że nasze ciało staje się silniejsze, zdrowsze a umysł bardziej wyciszony.
W prezencie dla Ciebie!

sTANDARDOWA CENA PAKIETU TO: 171 PLN

TERAZ ZA CAŁY PAKIET ZAPŁACISZ
TYLKO 47 PLN

W 10 dni naucz się kontrolować energię emocji, tak aby przestawić umysł na wdzięczność i zbudować postrzeganie, które każdego dnia pomoże podnieść Twoje wibracje, doda Ci sił i zwiększy zadowolenie z życia.

PRZEKONAJ SIĘ SAM!!!

30 Dni Bezwarunkowej GWARANCJI Natychmiastowego Zwrotu Pieniędzy Bez Pytań.


TAK DOBRZE CZYTASZ! Albo mój kurs ZROBI TO CO TUTAJ OBIECUJĘ albo oddam Ci wszystko co do grosza, a Ty możesz ZATRZYMAĆ CAŁY KURS!

Taka propozycja jest fair, prawda?

Dlaczego taka szalona oferta? To proste, jestem pewny tego, co Ci oferuję, wyzwanie nabyło już ponad 500 osób i nie było ani jednego zwrotu, a opinie są same pozytywne!! 

Dzięki temu, że kupujesz, mogę się rozwijać, odzyskam koszty za reklamę i dotrę do większej ilości osób, a Ty skorzystasz z mojej wiedzy, pasji i być może zostaniesz moim klientem na dłużej. 

Oprócz tego przyświeca mi pewna idea. Pomyśl, co by było, gdyby wszyscy ludzie zaczęli traktować innych z szacunkiem, docenialiby każdą chwilę, potrafiliby dawać od siebie z chęcią i traktowaliby naturę z troską i pełnym szacunkiem? 

Myślisz, że to niemożliwe? To my tworzymy ten świat, wiec im więcej osób przyjmuje dobre i twórcze nawyki, tym lepszy stanie się świat. Dlatego rozwijajmy się i żyjmy świadomie. Z czystym sercem mogę powiedzieć, że tego pragnę i do tego dążę. Widzę w tym korzyść dla wszystkich.

POZNAJ oPINIE NA TEN TEMAT:

Wyzwanie zawiera też specjalną medytację:

Wszystko, Co Osiągasz Zależy Od Tego Co Czujesz

To właśnie przez emocje, podejmujemy bardzo wiele decyzji, a jak wiesz, decyzje tworzą Twoje życie. A więc jakość twojego życia, zależy od jakości Twoich emocji 

Uwierz mi, że gdyby towarzyszyły Ci w większości twórcze emocje, to Twoje życie wyglądałoby LEPIEJ niż to, o którym marzysz.

Potencjał Wdzięczności

Wdzięczność to uczucie które, potrafi oświetlać duszę, jest to coś, co wyrywa nas z mroku, z cierpienia i dodaje światła w każdym człowieku. Dzięki niej możemy się dzielić sobąinspirować, mamy niesamowitą energię zmiany na lepsze, Siebie i Innych. Jest to po prostu uczucie, które niesie ze sobą świeżość i prawdę. Dlatego tak bardzo lubię z niej korzystać i uczyć na jej podstawie.

Zbuduj Nawyk Wdzięczności

Dzięki wdzięczności zaczynamy budować nowy światopogląd, stajemy się bardziej uważni. 

Pojawia się radośćszczęście, spełnienie, a nasz mózg zaczyna świecić się jak choinka, zalewany niesamowita ilością DopaminySerotoniny i innych hormonów szczęścia. To od wdzięczności zaczyna się zmiana Twoich nawyków, a co za tym idzie całego życia. Wdzięczność to również wiadomość dla podświadomości: „czuje się cudownie, niech moje życie wypełnia się tym, co kocham, niech zalewa mnie obfitość doznań i doświadczeń, zasługuję na wszystko, co najlepsze”

Wdzięczność Wzmacnia Pole Energetyczne I Przyciąga Do Życia Obfitość.

Udowodniono, że nasze serce emituje pole elektromagnetyczne, które ma średnice 2,5 metra. To pole jest wypełnione tym, co czujesz i ma zdolność komunikacji z każdym innym sercem. Wiesz co to oznacza? Nie musisz nawet nic mówić, a wiele osób dokładnie poczuje to, co Ty czujesz.

Jeśli Twoje pole wypełnione jest złością, smutkiem, wstydem i innymi tego typu uczuciami, to emanujesz tym i ludzie to czują. 

Może to też budzić w nich podobne uczucia. Przyciągasz więc do swojego życia, więcej tego, co czujesz! 

Gdy Twoje pole wypełnia się wdzięcznością, ludzie zaczynają postrzegać Cię jako kogoś pozytywnego, pewnego siebie, szczerego, wartego uwagi i sami chcą budować z tobą relacje. 

Po prostu odbierają od Ciebie uczucia, których sami pragną. Dodatkowo polepsza się samopoczucie, a co za tym idzie poprawia się również zdrowie.

Jesteś Częścią Czegoś Większego

To my tworzymy świat, nasza energia i nasze emocje, możesz dalej siedzieć i narzekać na ludzi, okoliczności i na wszystko, co Cię otacza, albo możesz zmienić perspektywę i zacząć budować lepszy świat, wszystko zależy od Twojego podejścia do swoich emocji i do siebie.

Zaufaj mi, a ja pokaże Ci dokładnie, jak posługiwać się wdzięcznością, dodam Ci prawdziwej wiary w swoje znaczenie i w budowanie pozytywnej rzeczywistości. Uwierzysz, że możesz, zobaczysz Siebie w pozytywnej wersji i wszystko w Twoim życiu stanie się piękniejsze.

Kimkolwiek jesteś wiedz, że możesz świadome kreować piękne i szczęśliwe życie, wszystko masz już w sobie, wystarczy tylko, że przypomnisz sobie to, jak ogromną siłę posiadasz i jak wiele znaczysz.

Każdego Dnia Żyj W Pełnej Pozytywności

Pokaże Ci jak w prosty sposób  wpływać na mózg, aby automatycznie budował nawyki, które dodają Ci energii, wspierają pozytywne myśli i budują pozytywne postrzeganie. 

Dzięki temu zaczniesz otaczać się tym, czego pragniesz i nawykowo, bez większego wysiłku, będziesz tworzyć najlepszą możliwą rzeczywistość. Nie potrzeba wiele, tak naprawdę masz już tą umiejętność, wystarczy tylko, że zrozumiesz jak świadomie ją rozwinijać.

Nie ważne czy masz 20, czy 80 lat, jeśli zaczniesz w odpowiedni sposób, kierować swoją uwagę na określone emocje, to w Twoim mózgu wytworzą się nowe ścieżki myślowe i nawyki emocjonalne. Wystarczy już kilkanaście minut dziennie, aby zacząć fizycznie zmieniać swój mózg. I nie chodzi tu o walczenie ze starymi nawykami i odrzucanie emocji, chodzi o świadome budowanie nowych nawyków emocjonalnych, dzięki którym, całe postrzeganie rzeczywistości zmieni się tak bardzo, że NIE BĘDZIE w niej miejsca na ciągłe nerwy, stres, zwątpienie i negatywne myśli. Po prostu wszystko nabierze sensu.

„Wyzwanie Wdzięczności” Jest Prostym W Obsłudze I Efektywnym Kursem Stworzonym „DLA KAŻDEGO

…Ale Jest Jeden Haczyk I Nie Piszę Go Małym Druczkiem

Te techniki nie są jakąś magiczną różdżką na każdy problem, to realna zmiana perspektywy i prawdziwe budowanie pozytywnego umysłu. To również zrozumienie Siebie i swojej mocy.


Żeby osiągnąć efekt… MUSISZ STOSOWAĆ WIEDZĘ, KTÓRĄ SIĘ Z TOBĄ PODZIELĘ!


Czyli musisz ją wprowadzić w praktykę – samo kupienie wyzwania ani posiadanie wiedzy nic nie załatwi! Lecz jeżeli wprowadzisz wszystko w praktykę, to GWARANTUJĘ CI świetne efekty.

Choć Rzeczywiście Musisz Się Ruszyć I Użyć Tej Wiedzy W Praktyce, To Będzie To MAKSYMALNIE Kilkanaście Minut Dziennie.

Jenak jest to wszystko proste i przyjemne, gwarantuję Ci, że każde zadanie sprawi Ci radość i poprawi nastrój. Wiadomo, im więcej praktyki, tym lepszy efekt. Tylko od Ciebie zależy, ile czasu na to poświęcisz.

Pamiętaj, że ta promocyjna cena 47zł JEST TYLKO CHWILOWA. W każdym momencie może wzrosnąć.

Najczęściej zadawane pytania:

Czy to zadziała w moim przypadku?

Gwarantuję Ci, że skuteczność tych technik jest uniwersalna. 

Działa to na KAŻDEGO bez wyjątku.

Wszystko dlatego, że bazą są emocje, a te na każdego działają w ten sam sposób.  

Gdzie znajdę dostęp do materiałów?

Na Twojego maila po zakupie zostaną wysłane dwie wiadomości, jedna z potwierdzeniem transakcji, druga z hasłem do logowania. 

Sprawdź koniecznie folder spam i oferty!

Czasem zdarza się, że hasło nie przyjdzie, napisz wtedy wiadomość na adres e-mail:  kontakt@odnajdz-siebie.pl, a ja do godziny wyślę Ci dane do logowania. 

Materiały  są nagrane w formie audio i video. Nagrania zamieszczone są na platformie: kursy.odnajdz-siebie.pl 

Po podaniu loginu i hasła masz dostęp do swojego konta.

Czy naprawdę dajesz gwarancję 30-dniową?

Oczywiście, że tak! 

Jestem pewny jakości swoich materiałów i przesłania, dlatego nie boję się oferować takich gwarancji.

Czy dostanę fakturę?

Tak. 

Prowadza własną firmę i wystawiam faktury. 

Podczas składania zamówienia zaznacz opcję "chcę otrzymać fakturę", a następnie uzupełnij dane do faktury. 

Faktura zostanie wygenerowana automatycznie i wysłana mailem do Ciebie.

Co, jeżeli mam z czymś problem lub potrzebuje więcej informacji?

Skontaktuj się ze mną na: kontakt@odnajdz-siebie.pl lub poprzez mojego fanpage odpowiem Ci na każde pytanie, w miarę możliwości.

Otrzymaj cały pakiet szkoleń za jedyne
47 PLN 

© Copyright 2022  Odnajdź Siebie
wszelkie prawa zastrzeżone.

W 10 dni naucz się kontrolować energię emocji, tak aby przestawić umysł na wdzięczność i zbudować postrzeganie, które każdego dnia pomoże podnieść Twoje wibracje, doda Ci sił i zwiększy zadowolenie z życia.

PRZEKONAJ SIĘ SAM!!!

Starting Soon! Get Your Masterclass Access

Enter your email to save your place on the Masterclass

We process your personal data as stated in our Privacy Policy. You may withdraw your consent at any time by clicking the unsubscribe link at the bottom of any of our emails.

Close

Podaj imię i adres
e-mail, aby przejść dalej.

Szanuję Politykę Prywatności  i wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych.

Close

REGISTER YOUR SPOT NOW

Enter your details below to get instant access to [enter lead magnet name here]

We process your personal data as stated in our Privacy Policy. You may withdraw your consent at any time by clicking the unsubscribe link at the bottom of any of our emails.

Close