Jak stworzyć nawyk, który KAŻDEGO DNIA
przestawia umysł na pozytywne emocje,
przyciąga do życia prawdziwą obfitość,
podnosi poziom energii i sprawia,
że zaczynasz kreować piękne,
pozytywne życie. 

REZULTATY GWARANTOWANE!

Co może zmienić w Twoim życiu WEJŚCIE W ENERGIĘ WDZIĘCZNOŚCI? 

Zauważysz, że z dnia na dzień stajesz się pozytywniejszą osobą. Wspierające myśli będą pojawiać się automatycznie, a Twoja energia życiowa zacznie rosnąć proporcjonalnie do Twojego nowego postrzegania. 
Wzmocnisz połączenie z sercem i intuicją, nauczysz się znacznie swobodniej podejmować decyzje i zdobędziesz do nich większe zaufanie. 
Przestaniesz marnować energię na zmartwienia i problemy. Zapragniesz rozwijać pasje, talenty i zyskasz energię do ich realizacji. 
Zyskasz odporność psychiczną na toksyczne zachowania innych. W Twoim życiu pojawi się więcej osób z pozytywną energią.
Uodpornisz się na opinie innych ludzi i nauczysz się wyrażać siebie z naturalną lekkością. Bez strachu o to, co pomyślą ludzie. 
Wzmocnisz relacje, na których Ci zależy i zyskasz znacznie większe zrozumienie uczuć i potrzeb bliskich Ci ludzi. 
Entuzjazm wpiszę się w codzienność, zaczniesz emanować radością i pozytywnością. Przełoży się to na wiele wartościowych znajomości i większe zadowolenie z życia.
Zaczniesz dostrzegać piękno w małych rzeczach. To właśnie z nich składa się każdy dzień i całe życie, więc możesz dosłownie wypełnić się szczęściem i spełnieniem.
Ciężkie emocje uzyskają więcej zrozumienia dzięki zmianie energii. Pojawi się więcej radości, spokoju umysłu i lekkości, a także głębsza relacja z samym sobą. 
Wypełnisz serce obfitością i zyskasz perspektywę, która doda sił w każdym trudnym życiowym okresie. 

A przy okazji, może się okazać, że: 

Rozwiążesz problemy, które od dawna Cię trapiły (czasem są tak blisko, że aż oślepiają). Wystarczy zmiana punktu widzenia, aby z lekkością zrobić coś, co wydawało się nieosiągalne. 
Zyskasz odwagę na realizacje marzeń i w końcu zaczniesz je spełniać (energia wdzięczności sprzyja temu, jak nic innego)
Poprawisz swoje zdrowie i wyleczysz dolegliwości bólowe (wdzięczność regeneruje ciało i układ nerwowy)
Zrzucisz kilka kilogramów, ponieważ obdarzysz się większą miłością i naturalnie odnajdziesz w  sobie motywację opartą na miłości do siebie.
Pojawią się na Twojej drodze nowe szanse, rozwiniesz się zawodowo i zaczniesz znacznie więcej zarabiać. 

Co znajdziesz w tym wyzwaniu?

10 UNIKALNYCH SZKOLEŃ VIDEO

Mają za zadanie przeprowadzić Cię przez głęboki wewnętrzny proces wdzięczności, który otworzy Ci drzwi do serca i zacznie wprowadzać wspaniałą energię w Twoje życie. 

MEDYTACJA WDZIĘCZNOŚCI 

Ta medytacja przyspieszy cały proces i zapewni Ci głębokie doznanie wdzięczności za całe życie i każdą jego sferę. (opinie o tej medytacji są niesamowite) 

Dziennik Wdzięczności damski i męski (do pobrania)


BONUSOWE SZKOLENIE: MOC TWOICH MOŻLIWOŚCI

Jest to specjalne ćwiczenie, które polega na świadomym przekierowaniu intencji w energię. Pozwala przyjąć postawę obronną przeciw natrętnym myślom i destruktywnym emocjom. Dzięki temu, znacznie lepiej zrozumiesz siebie, a rozwój Twojej świadomości przyśpieszy kilkukrotnie.

BONUS: MEDYTACJA RÓWNOWAŻĄCA PRZEPŁYW ENERGII

Ta magiczna medytacja zrównoważy przepływ Twojej energii. Pozwoli osiągnąć harmonię i spokój nawet w bardzo stresujacym dniu. Równowaga energetyczna sprawia, że nasze ciało staje się silniejsze, zdrowsze a umysł bardziej wyciszony.

77 AFIRMACJI NA 77 DNI

To przepiękne afirmacje w kojącej dla oka oprawie graficznej wystarczy wydrukować i powiesić koło kalendarza, aby każdy dzień zaczynać od wspaniałej myśli i pięknego uczucia.

PAKIET BONUSÓW w CENIE!!

Standardowa cena: 47 pLN

Jest to specjalne ćwiczenie, które polega na świadomym przekierowaniu intencji w energię. Pozwala przyjąć postawę obronną przeciw natrętnym myślom i destruktywnym emocjom. Dzięki temu, znacznie lepiej zrozumiesz siebie, a rozwój Twojej świadomości przyśpieszy kilkukrotnie.

Standardowa cena: 47 pLN

Ta magiczna medytacja zrównoważy przepływ Twojej energii. Pozwoli osiągnąć harmonię i spokój nawet w bardzo stresujacym dniu. Równowaga energetyczna sprawia, że nasze ciało staje się silniejsze, zdrowsze a umysł bardziej wyciszony.
W prezencie dla Ciebie!

77 AFIRMACJI NA 77 DNI

Standardowa cena: 47 pLN

To przepiękne afirmacje, zaprojektowane w miłej dla oka oprawie graficznej. 
Dzięki nim, każdy dzień zaczniesz od wspaniałej i pozytywnej myśli. 

sTANDARDOWA CENA BONUSÓW: 141 PLN

TERAZ ZA wSZYSTKO ZAPŁACISZ
37 PLN!!!

 Przestaw umysł na wdzięczność i zbuduj postrzeganie, które każdego dnia podniesie Twoje wibracje, doda Ci sił i zwiększy zadowolenie z życia.

PRZEKONAJ SIĘ SAM!!!

30 Dni Bezwarunkowej GWARANCJI


TAK DOBRZE CZYTASZ! Albo mój kurs ZROBI TO CO TUTAJ OBIECUJĘ albo oddam Ci wszystko co do grosza, a Ty możesz ZATRZYMAĆ CAŁY KURS!

Taka propozycja jest fair, prawda?

Jestem pewny tego, co Ci oferuję, wyzwanie nabyło już ponad 500 osób i nie było ani jednego zwrotu, a opinie są same pozytywne!! 

Pomyśl, co by było, gdyby wszyscy ludzie zaczęli traktować innych z szacunkiem, docenialiby każdą chwilę, potrafiliby dawać od siebie z chęcią i traktowaliby naturę z troską i pełnym szacunkiem? 

Myślisz, że to niemożliwe? To my tworzymy ten świat, wiec im więcej osób przyjmuje dobre i twórcze nawyki, tym lepszy stanie się świat. Dlatego rozwijajmy się i żyjmy świadomie. Z czystym sercem mogę powiedzieć, że tego pragnę i do tego dążę. Widzę w tym korzyść dla wszystkich.

Przeczytaj, co o moich kurasach piszą uczestnicy:

Wyzwanie zawiera też specjalną medytację:

uDZIAŁ W WYZWANIU POZWOLI cI ZROZUMIEĆ:

W jaki sposób ŚWIADOMIE korzystać z emocji, aby kreować wymarzoną rzeczywistość, podnosić poziom energii i każdego dnia żyć w pełnej harmonii umysłu z sercem. 
Co sprawia, że żyjesz w poczuciu braku i jakich zmian dokonać, aby obfitość na stałe zagościła w Twoim życiu. Udowodnij Sobie, że możesz czuć prawdziwe spełnienie każdego dnia.
Jak zbudować nawyk emocjonalny, który sprawi, że zaraz po wstaniu z łóżka poczujesz radość i motywacje do przeżywania kolejnego dnia, a wieczorem pogłębi sen i regeneracje.
Co robią z Tobą zmartwienia, dlaczego tak dużo się martwisz? Jak skończyć z tym wyczerpującym nawykiem i wprowadzić nowy, który wypełni umysł spokojem i akceptacją. 
Jak wykorzystać pewną technikę i zmieniać swój umysł tak, aby kierował uwagę na wszystko, co pozytywne w Twoim życiu. Aby twórcze myśli i piękne uczucia towarzyszyły Ci przez większość dnia.
Jak stworzyć OTWARTE i ODWAŻNE nastawienie do życia (nawet mimo przeszkód), aby pojawiła się większa obfitość i przestrzeń na nowe doświadczenia. 
Co zrobić, aby zacząć przyciągać do swojego życia pozytywnych i otwartych ludzi, którzy w pełni Cię rozumieją, dają wsparcie i tworzą z Tobą głębokie relacje.
Jak w ciągu kilku sekund, wejść w stan świadomości, w którym poczujesz pełen spokój i akceptację
100% praktycznej i konkretnej wiedzy, przekazanej w prosty sposób, zadziała nawet na najbardziej opornych.  
Bez inwestowania pieniędzy w cokolwiek innego.
Wystarczy poświęcić 15 minut dziennie, aby zacząć dostrzegać zmiany w każdej dziedzinie życia. 

„Wyzwanie Wdzięczności” Jest Prostym W Obsłudze I Efektywnym Kursem Stworzonym „DLA KAŻDEGO

…Ale Jest Jeden Haczyk I Nie Piszę Go Małym Druczkiem

Ta wiedza nie są jakąś magiczną różdżką na każdy problem, to realna zmiana perspektywy i prawdziwe budowanie pozytywnego umysłu. To również zrozumienie Siebie i swojego prawdziwego potencjału!

Trzeba ją wprowadzić w praktykę – samo kupienie wyzwania ani posiadanie wiedzy nic nie załatwi! Lecz jeżeli wprowadzisz wszystko w praktykę, to GWARANTUJĘ CI świetne efekty.

Choć rzeczywiście trzeba się ruszyć i użyć tej wiedzy w praktyce, będzie to MAKSYMALNIE kilkanaście
minut dziennie.

Jenak jest to wszystko proste i przyjemne! Gwarantuję, że każde zadanie sprawi Ci radość i poprawi nastrój. Będziesz czekać na kolejne zadania!!

TA OFERTA NIE BĘDZIE TRWAĆ WIECZNIE!

Najczęściej zadawane pytania:

Czy to zadziała w moim przypadku?

Gwarantuję Ci, że skuteczność tych technik jest uniwersalna. 

Działa to na KAŻDEGO bez wyjątku.

Wszystko dlatego, że bazą są emocje, a te na każdego działają w ten sam sposób.  

Gdzie znajdę dostęp do materiałów?

Na Twojego maila po zakupie zostaną wysłane dwie wiadomości, jedna z potwierdzeniem transakcji, druga z hasłem do logowania. 

Sprawdź koniecznie folder spam i oferty!

Czasem zdarza się, że hasło nie przyjdzie, napisz wtedy wiadomość na adres e-mail:  kontakt@odnajdz-siebie.pl, a ja do godziny wyślę Ci dane do logowania. 

Materiały  są nagrane w formie audio i video. Nagrania zamieszczone są na platformie: kursy.odnajdz-siebie.pl 

Po podaniu loginu i hasła masz dostęp do swojego konta.

Czy naprawdę dajesz gwarancję 30-dniową?

Oczywiście, że tak! 

Jestem pewny jakości swoich materiałów i przesłania, dlatego nie boję się oferować takich gwarancji.

Czy dostanę fakturę?

Tak. 

Prowadza własną firmę i wystawiam faktury. 

Podczas składania zamówienia zaznacz opcję "chcę otrzymać fakturę", a następnie uzupełnij dane do faktury. 

Faktura zostanie wygenerowana automatycznie i wysłana mailem do Ciebie.

Co, jeżeli mam z czymś problem lub potrzebuje więcej informacji?

Skontaktuj się ze mną na: kontakt@odnajdz-siebie.pl lub poprzez mojego fanpage odpowiem Ci na każde pytanie, w miarę możliwości.

Otrzymaj cały pakiet szkoleń za jedyne
37 PLN !!!

© Copyright 2022  Odnajdź Siebie
wszelkie prawa zastrzeżone.

Starting Soon! Get Your Masterclass Access

Enter your email to save your place on the Masterclass

We process your personal data as stated in our Privacy Policy. You may withdraw your consent at any time by clicking the unsubscribe link at the bottom of any of our emails.

Close

Podaj imię i adres
e-mail, aby przejść dalej.

Szanuję Politykę Prywatności  i wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych.

Close