Z JAKIM UCZUCIEM WSTAJESZ RANO?

Czy wiesz o tym, że często emocje, z jakimi wstajesz rano, towarzyszą Ci przez cały dzień?

Ja dziś wstałem ze złością, bo pies, który nie chciał wyjść wieczorem na dwór, drapał rano w drzwi do pokoju, budząc mnie przy tym i musiałem wstać go wypuścić.

Na szczęście w porę uświadomiłem sobie swój błąd, stwierdziłem, że nie muszę zaczynać dnia od złości, bo przecież mam taki wybór.

A więc z jaką myślą wstajesz? Jakie uczucie się pojawia? Czy wstajesz z uczuciem bezsilności, bo kolejny dzień do pracy, a Ci się nie chce? Czy wstajesz ze złością, bo się nie wyspałaś, a przecież masz ciężki dzień przed sobą? Czy wstajesz ze strachem, że coś znowu pójdzie nie tak? Czy wstajesz z myślą o tym, co Cię dziś zdenerwuje? Czy wstajesz pełna niepokoju, bo nie wiadomo jak się wszystko dalej potoczy?

Zastanów się jakie uczucia się pojawiają z samego rana. Przypatrz się również temu, czy kilka godzin po tej myśli, lub sytuacji, Ty dalej jesteś w tym uczuciu. Co z Ciebie emanuje? Co dajesz światu swoją osobą, jakie to uczucia?

Zrób sobie taki mały nawyk, wypisz kilka rzeczy, za co jesteś wdzięczna w swoim życiu. Kilka, za co czujesz radość.

I kilka, do kogo czujesz miłość.

I czytaj sobie to zaraz po obudzeniu, niech Ci to przypomina, jak masz zacząć dzień i na jaką energię nastawiać się od samego rana 😉

To jedno z rozwiązań. Daj sobie tydzień, zobacz czy coś w tym jest, sprawdź to na własnej skórze.

Życzę Wam, abyście każdy dzień zaczynali od uczuć budujących, od wdzięczności, radości miłość i zrozumienia

Similar Posts

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *