Poczekaj! Twoje zamówienie nie jest jeszcze kompletne.

Gratulacje!! W ramach podziękowania za dołączenie do grona moich klientów, mam dla Ciebie pewną propozycję.

Poświeć jeszcze 3 minuty, a dowiesz się, czegoś, co może totalnie odmienić Twoje życie.

Przez lata zbieranej wiedzy i doświadczeń, zauważyłem, że ludzie nie mają pojęcia co zrobić ze Swoimi emocjami. Wybuchają przy pierwszej lepszej okazji lub tłumią w sobie każde uczucie i ukrywają prawdziwego siebie.

Nawet nie wiedzą, że większość czasu, są pod wpływem złości, bezradności, smutku, zwątpienia, lęku i napełniają swoje działania energią tych emocji, przez co mają ciągłe problemy.

Nie potrafią pogodzić się ze swoim wyglądem, z brakiem umiejętności, albo z tym, jak potraktował ich ktoś inny i w kółko przeżywają te same emocje, coraz bardziej je w sobie tłumiąc, aż dochodzi do uszkodzenia układu nerwowego i zaczynają się różne choroby.

Nasze uczucia to nie coś, co można wyrzucić z głowy i zapomnieć, należy je poprawnie przeżyć i zrozumieć. Niestety nikt nas tego nie uczył i od dziecka wpajano nam schematy, które nas ograniczały. 

Jeśli nie zadbasz o swoje wnętrze, to całe życie będziesz zamknięty w ograniczeniach.

Nie da się tego zrobić… Brakuje mi czasu… Nie mam pieniędzy… Boję się, co powiedzą inni… Jestem do niczego… To nie moja wina… Na to już za późno… Brakuję mi tego i tego… To nie dla mnie… Będę szczęśliwy gdy… i wiele, wiele innych, które powtarzają się bez przerwy.

Odpowiedz sobie na pytania:

Jaki byłby Twój dochód?

Co byś robił/robiła w życiu?

Jakie uczucia towarzyszyłyby Ci każdego dnia?

Gdybyś całkowicie panował/panowała nad swoim umysłem i emocjami? Gdyby nie ograniczały Cię strach, zwątpienie, złość czy inne uczucia, którym wierzysz i które ograniczają każde Twoje działanie.

Tak naprawdę możesz to wszystko mieć, jeśli w to nie wierzysz to znowu jesteś pod wpływem mechanizu, który ma Cię ograniczyć, wątpisz, myślisz, czy to nie ściema i pojawiają się uczucia, które każą zrezygnować.

Oferuję Ci dodatkowo narzędzia, które totalnie odmienią Twoją podświadomość, dzięki temu całkowicie zmienisz swoje postrzeganie i nastawienie do świata, a Twoje ograniczenia zaczną się rozpływać.

Jestem przekonany, że jeśli poprawnie wykorzystasz wiedzę którą Ci oferuję, Twoje zdolności w każdej dziedzinie życia, zwiększą się co najmniej kilkukrotnie!

Poprzez odpowiednie nastawienie umysłu i kontrolę energii emocji, zaczniesz żyć w nieosiągalny dotąd sposób. Tak jakby przeszkody nie istniały.

Dodatkowo, jeśli skorzystasz z propozycji, dostaniesz prezent w formie dwóch bonusowych szkoleń o wielkiej wartości. Możesz je zobaczyć poniżej.

Ta oferta znajduje się tylko na tej stronie. Normalna cena tego pakietu to 643 zł, ale teraz w ramach promocji, możesz nabyć wszystko za 199 zł !!

Jesteś na tej stronie nie bez powodu, przypadki nie istnieją. Pamiętaj że odważne decyzje zawsze dają niezapomniane doświadczenia i uczą najwięcej.

KURS-oDBLOKUJ PEŁNĄ MOC UMYSŁU

(Wartość 297 ZŁ)

 • Pełna kontrola nad emocjami
 • Odpuszczenie tłumionych uczuć
 • Świadomość Siebie i Swojego potencjału
 • Zwiększenie możliwości umysłu
 • Nowe wspierające przekonania
 • Efektywne zarządzanie podświadomością
 • 5x szybsza nauka nowych umiejętności
 • 5x bardziej efektywne działania
 • Resztę sprawdź sam…
 • Pełna akceptacja i miłość do Siebie

BONUS!!

nIEOGRANICZONA MOC INTENCJI (wartość 97 zł)

Większość z nas nie wie, że codziennie wysyła tysiące intencji, które sieją chaos w głowie i w życiu, ponieważ wykluczają się wzajemnie.

W tym szkoleniu dowiesz się, jak w sposób świadomy programować swoje życie i nastawiać umysł, tak aby prowadził Cię najkrótszą i najlepszą drogą do określonego celu.

Poznasz również dokładny mechanizm działania intencji i wykorzystasz jej nieograniczoną moc, do kreowania najpiękniejszej wersji swojego życia!

Dowiesz się również, co zrobić, aby intencja była silna i pełna wiary. Pozwoli Ci to manifestować swoje marzenia w nieosiągalnym dotąd tempie.

BONUS!!

POZNAJ TAJNIKI OBFITOŚCI

(wartość 77 zł)

Lęk o pieniądze? Przekonania na temat bogactwa? A może ciągłe i nieustanne wydatki? Co z tego blokuje Twoją zdolność do tworzenia obfitości?

W tym szkoleniu poznasz tajniki tworzenia obfitości. Dowiesz się co blokuje Cię przed przepływem pieniędzy i nauczysz się, w jaki sposób działać, aby Twoje decyzje przynosiły Ci maksymalną korzyść.

Udowodnię Ci, że wystarczy kilka prostych zmian, aby obfitość i spełnienie na stałe zagościły w Twoim życiu.

Pamiętaj, że obfitość to nie tylko pieniądze, to także pasja, miłość, radość, doświadczenia, podróże i przygody.

Co możesz zyskać dzięki tej wiedzy?
 • Prawdziwie pokochasz i zaakceptujesz siebie. Przestaniesz martwić się swoim wyglądem, brakiem umiejętności, czy czymkolwiek innym związanym z własnym ograniczeniem.
 • Pokonasz negatywne myśli, zrozumiesz, skąd one się biorą i odkryjesz emocje, które za nimi stoją.
 • Uleczysz traumatyczne przeżycia, które często wywołują negatywne emocje i wpędzają w przykre stany umysłu.
 • Zbudujesz wspierające przekonania, które dodają odwagi, wiary w Siebie, motywacji, koncentracji na celu i sprawiają, że Twój mózg automatycznie skupia się na rozwiązaniu, zamiast na ograniczeniu.
 • Twój mózg zbuduje nowe połączenia, dzięki którym Twoje zdolności umysłowe wzrosną kilkukrotnie. Podniesie się Twoja inteligencja, kreatywność, koncentracja, szybkość myślenia i zdolności manualne.
 • Zdejmiesz blokady, które nie pozwalają być w pełni sobą. Wygrasz ze strachem, złością, żalem, smutkiem, zwątpieniem, poczuciem winy i poczuciem gorszości.
 • Poprawisz swoje zdrowie fizyczne i psychiczne, (tłumione emocje odkładają się w ciele, powodując choroby i problemy psychiczne) odkrycie i odpuszczenie tych emocji, uwalnia napięcie z ciała i zaczyna się proces regeneracji.
 • Nauczysz się wybaczać, akceptować rzeczywistość, kierować uwagę na plusy i tworzyć możliwości.
 • Przeżyjesz podróż w głąb siebie, zrozumiesz własny potencjał i nauczysz się jak wykorzystywać go w najlepszy możliwy sposób, tak aby każdego dnia doświadczać euforii, radości, wdzięczności i spełnienia.
 • Podniesiesz świadomość i moc sprawczą (dowiesz się, w jaki sposób korzystać z intencji, aby świadomie wpływać na swoją rzeczywistość i zacząć manifestować życie pełne tego, co kochasz).
 • Wzmocnisz swoją inteligencję emocjonalną i zaczniesz bez problemu odczytywać innych ludzi, ich problemy, intencje i formy manipulacji.
 • Zyskasz dostęp do zamkniętej grupy na Facebooku, dzięki której będziemy mieli bezpośredni kontakt.
 • Gwarantuję Ci również moje wsparcie.

Oczywiście to tylko kilka plusów, ponieważ poznanie głębi swoich przekonań i emocji, daje siłę, której nie da się nazwać słowami. To tak jak by przez całe życie chodzić z plecakiem wypełnionym cegłami i nagle zauważyć, że można go zdjąć. Dostrzegasz jak wielką siłę masz naprawdę i zauważasz, że cegły tylko Ci jej dodały. A Twoja energia rośnie do niespotykanych dotąd wartości.

Tutaj kilka opinii na temat kursu o którym mowa:

Tutaj osoba nie chciała się ujawniać. 39

To jedyna okazja, aby nabyć cały pakiet w tej cenie!

Co dokładnie zyskasz?

 • Pakiet 6 unikalnych szkoleń online.
 • Dostęp do wszystkich nagrań na zamkniętej platformie szkoleniowej.
 • Dostęp do prywatnej grupy wsparcia.
 • Możliwość bezpośredniego kontaktu.
 • 60-Dni bezwarunkowej gwarancji.
 • W sumie prawie 7 godzin konkretnej wiedzy i materiału.
 • Wartość całego pakietu to: 643 PLN
 • Kupując w pakiecie oszczędzasz 444 PLN
 • Zyskujesz również 20 % zniżki na wszystkie inne moje szkolenia.

Tak jak mówiłem, po opuszczeniu tej strony, ta oferta już nigdy więcej nie zostanie Ci wyświetlona. Nie dostaniesz już tak dobrych warunków na żadnej mojej stronie. Teraz możesz kupić cały pakiet 70% taniej! W cenie 199zł.

Na ten pakiet daję aż 2 miesiące bezwarunkowej gwarancji, jeśli nie uzyskasz tego, o czym mówię, to zwracam pieniądze. Ale GWARANTUJĘ Ci, że jeśli weźmiesz tę wiedzę do serca, to rezultaty będą znacznie lepsze, niż możesz sobie wyobrazić.

Tak! Biorę CAŁY PAKIET! Płacę jednorazowo za wszystko 199 zł. I decyduję, że tworzę piękne życie!!

Nie, dziękuję, rezygnuję z promocji i pozostaję przy ofercie podstawowej. Płacę 39 zł.

BEZPIECZNE PŁATNOŚCI:

39zł

199zł